Menu

L-Carnitine 1000 - Great One


L-karnityna odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania, usprawnia i przyspiesza procesy metabolizmu tłuszczów w organizmie. Jest niezbędna do transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów ? swoistych fabryk komórkowych organizmu. W mitochondriach kwasy tłuszczowe ulegają utlenieniu (spaleniu) i dzięki temu wytwarzana jest energia niezbędna do realizacji funkcji życiowych ustroju. Poprzez lepsze wykorzystanie energii zawartej w pożywieniu pomaga osobom odchudzającym się w dostosowaniu do zmiany diety i zredukowaniu ilości kalorii dostarczanych w posiłkach. Odchudzanie przy niedostatku l-karnityny nie przynosi spodziewanych efektów, gdyż uniemożliwia utlenianie kwasów tłuszczowych.
Organizm ludzki sam syntetyzuje niewielką ilość karnityny, zaś jej podstawowym źródłem dla ustroju jest dieta.
Pierwsze oznaki niedoboru l-karnityny są łatwe do przeoczenia ale możemy zaobserwować obniżenie sprawności fizycznej i intelektualnej organizmu. Po niewielkim wysiłku fizycznym pojawia się silne zmęczenie, a nawet oznaki wyczerpania. Parametrem morfologicznym informującym o niedoborze karnityny jest podwyższona zawartość lipidów we krwi.

- wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej,
- odpowiada za transport wolnych kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie zostają "zamienione" w energie, poprawia efektywność treningów,
- każda kapsułka to 990mg opatentowanej L-karnityny CarniPure oraz 10mg witaminy C,
- 100 porcji w opakowaniu.L-Carnitine - Great One

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz